اخبار

برگزاری اولین نشست مشترک مدیران پرستاری بیمارستان های تحت پوشش با حضور سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه

برگزاری اولین نشست مشترک مدیران پرستاری بیمارستان های تحت پوشش با حضور سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه
با حضور دکتر شکوه ورعی سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه، جلسه مدیران پرستاری بیمارستان های دولتی تابعه در معاونت درمان برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه روز سه شنبه 5 تیر 97 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.
در ابتدای این نشست، سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه با قدردانی از زحمات دکتر وسکویی، برای ایشان سلامتی و موفقیت را، از درگاه خداوند متعال خواستار شد.
دکتر ورعی هدف اصلی این نشست را آشنایی بیشتر با مدیران پرستاری بیمارستان های تابعه عنوان کرد و در خصوص سوابق تحصیلی و اجرایی خود به اختصار توضیح داد و در ادامه گفت: در حال حاضر استادیار گروه داخلی جراحی هستم و در سیستم پرستاری 27 سال سابقه کار دارم و در طی این مدت، سعادت شاگردی بسیاری از عزیزانی که در این جلسه حضور دارند نصیبم شده است. و در طی این سال ها، هم در سمت پرستار در بخش، هم سوپروایزر و هم سرپرستار خدمت کردم. پس از آن وارد حیطه آموزش شدم و در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا تدریس می کنم.
وی در خصوص پذیرفتن مسئولیت سرپرستی مدیریت پرستاری دانشگاه، افزود: بر من وظیفه شد که در این کسوت در خدمت شما عزیزان باشم و من هم قبول کردم و امیدوارم تا با همفکری، همراهی شما بتوانیم گام های موثری در جهت ارتقای پرستاری و دانشگاه برداریم.همچنین، از همراهی تمامی کارشناسان مدیریت پرستاری معاونت درمان تشکر می کنم. 
دکتر ورعی خطاب به مدیران پرستاری گفت: قطعا حرف های زیادی برای گفتن دارید و من امروز، می خواهم بیشتر شنونده باشم و از اطلاعات و تجربیات ارزشمند شما برخوردار شوم.
توضیح آن که: در این جلسه مدیران پرستاری، پس از معرفی خود، به ارائه گزارشی از اقدامات کادر پرستاری مرکز خود ارائه کردند و در خصوص چالش های موجود در حوزه پرستاری و راهکارهای پیشنهادی به بحث وتبادل نظر پرداختند.

عکس و خبر: باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
تعداد کلیک: ۲۳۴

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.