اخبار

دیدار نوروزی دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه در نشستی صمیمی با کارکنان معاونت درمان

دیدار نوروزی دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه در نشستی صمیمی با کارکنان معاونت درمان
دکتر رضایی: در سال " حمایت از کالای ایرانی " امیدواریم به عنوان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران با لطف خدا، عزم و اراده فردی و ترجیح منافع جمعی، خدمات درمانی را به گونه ای ارائه دهیم که شایسته هموطنان عزیز ما باشد.

گالری عکس

در این نشست که روز 14 فروردین 1397 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد، دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه با حضور در میان اجتماع مدیران و کارشناسان معاونت درمان، آغاز شروع کاری بعد از ایام تعطلات نوروز 97 را تبریک گفت.
معاون درمان دانشگاه با اشاره بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز سال 97 و نامگذار امسال به نام " حمایت از کالای ایرانی" افزود: محصول ما خدمتی است که در حوزه درمان کشور ارائه می دهیم. امیدواریم بتوانیم به گونه ای عمل کنیم تا خدمات درمانی مطلوبی را ارائه دهیم که شایسته هموطنان ماست. به ویژه در بخش های نظارتی باید احترام به منافع جمعی را به هیچ بهایی تغییر ندهیم.
وی با اشاره به دورهمی پایان سال کارکنان معاونت درمان، گفت: اگرچه طبق برنامه ریزی انجام شده، تمامی مدیران و کارشناسان و کارکنان معاونت درمان از اولین روزهای تعطیلات در معاونت حضور داشتند. ولی امروز به رسم سنوات گذشته این معاونت،دور هم جمع شدیم تا ضمن تبریک سال کاری جدید، مراسم دید و بازدید نوروزی را هم به طور جمعی به جا آوریم.
دکتر رضایی در ادامه با قدردانی از زحمات اعضای هیئت دولت و مسئولین وزارت بهداشت، افزود: در روزهای پایان سال 96 با تلاش های پیگیر این عزیزان برخی از مشکلات مالی حوزه درمان کشور رفع شد.
معاون درمان دانشگاه با تاکید بر این نکته که: پیشرفت های بزرگ زمانی حاصل می شود که منافع جمعی به منافع فردی ترجیح داده شود.، گفت: با یک اراده درونی و یک خواست جمعی می توانیم به پیشرفت های بزرگی دست یابیم. موفقیت چیزی نیست جز آن که هر یک از ما به عنوان عضوی از دانشگاه و کشور سهم خود را به درستی ادا کنیم. انسان ها حتی در بدترین شرایط هم اگر تصمیم بگیرند قادر خواهند بود سرنوشت خود را تغییر دهند. امید و نا امیدی در درون خود ماست و سرنوشت هر فرد بستگی به تصمیمی دارد که در زندگی می گیرد. من با قاطعیت می گویم، ما در هر مسئولیتی که هستیم و هر زمان اراده کنیم، می توانیم بهتر از گذشته باشیم و وظائفان را نسبت به آیندگان چه در مسائل آلودگی هوا و مسائل زیست محیطی و چه در سایر مسائل به درستی انجام دهیم.
وی در پایان گفت: از تمامی کسانی که در این ایام با حضور خود در معاونت درمان و سایر واحدهای تحت پوشش دانشگاه، در پیشبرد امور در ایام نوروز تلاش کردند قدردانی کرد.

عکس و خبر: باهو
روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۵:۳۷
تعداد کلیک: ۱۵۷

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.