اخبار

بازدید نوروزی دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه از بیمارستان های مرکز طبی کودکان و یاس

بازدید نوروزی دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه از بیمارستان های مرکز طبی کودکان و یاس
دکتر حلب چی: در روز طبیعت با نیت رفع مشکلات مراکز درمانی دانشگاه سبزه ها را گره زدیم و امیدواریم در سال جدید، با لطف خدا و گشایش این گره ها ضمن ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی برخی از مشکلات اقتصادی و فضای فیزیکی بیمارستان های دانشگاهی حل شود.

گالری عکس

در این بازدید که صبح روز دو شنبه سیزده فروردین 97 از بیمارستان های مرکز طبی کودکان و یاس انجام شد، دکتر حلب چی معاون دانشجویی و دکتر گنجعلی خان از پزشکان ستاد هدایت دانشگاه حضور داشتند و از بخش های اورژانس و ویژه مراکز درمانی یاد شده دیدن کردند.
دکتر حلب چی در حاشیه این بازدید گفت: هدف اصلی اعضای هیئت رییسه از این بازدید های ادواری بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه صرفا خسته نباشید گفتن و تبریک سال نو هست. ما مطلعیم بیمارستان های دانشگاهی به جز رسالت هایی که در آموزش و پژوهش دانشجویان و همچنین ارائه خدمات درمانی که به طور طبیعی در طول سال به بیماران عزیز می دهند و بار بزرگی از حفظ سلامت جامعه را به دوش می کشد، وظیفه اشان در تعطیلات نوروزی مضاعف می شود، چرا که اغلب مراکز خصوص خدمات خود را محدود می کنند و بسیاری از مردم پناهی به جز بیمارستان های دولتی و دانشگاهی ندارند و طبعا همکاران ما را در این ایام دچار زحمت بیشتری می کند. شغل ما به گونه ای است که تعطیلی بردار نیست و نه تنها در ایام تعطیل، کم نمی شود بلکه مضاعف نیز می شود.
معاون دانشجویی دانشگاه همچنین در خصوص بازدید از مراکز یاد شده، افزود: در بازدید امروز، طبق برنامه ریزی قبلی، هدف ما بازدید از دو بیمارستان مرکز طبی کودکان و یاس بود.خدا رو شکر همه فعالیت ها طبق روال و با نظم برقرار بود. بیمارستان های مرجعی مثل مرکز طبی کودکان بسیار تحت فشار هستند. بخش های ویژه در هر دو بیمارستان با تمام ظرفیت درحال ارائه خدمت بودند و این حاکی از آن است که همکاران شبانه روزی زحمت می کشند و سعی شده به گونه ای برنامه ریزی کنند، که ضمن حفظ  آرامش، بیشترین تعداد خدمات درمانی به بیماران ارائه شود.
وی در ادامه با اشاره حضرت زینب سلام الله علیها به عنوان الگوی پرستاران کشور، گفت: در سالروز وفات ایشان ضمن تسلیت، به تمامی اعضای جامعه پرستاری خسته نباشید می گویم. 
دکتر حلب چی در پایان سخنان خود با گرامیداشت روز 13 فروردین به عنوان روز طبیعت گفت: در بیمارستان مرکز طبی کودکان سبزه خیلی بزرگی بود و ما با نیت حل مشکلات مراکز درمانی آن را گره زدیم، که انشالله ضمن ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی، مشکلات اقتصادی و فضای فیزیکی اشان نیز حل شود. امیدواریم با گشایش این گره ها، در سال 97 بخشی از این مشکلات نیز رفع شود.
توضیح آن که: در بیمارستان مرکز طبی کودکان، دکتر بدو رئیس، دکتر محسنی مشاور رییس و ناجی مدیر پرستاری بیمارستان بازدیدکنندگان را همراهی کردند. همچنین در این مرکز از بخش گوارش نیز بازدید شد.

عکس و خبر: باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰
تعداد کلیک: ۹۶

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.