اخبار

بازدید نوروزی دکتر کردی معاون بین الملل دانشگاه از بیمارستان های آرش و بهرامی

بازدید نوروزی دکتر کردی معاون بین الملل دانشگاه از بیمارستان های آرش و بهرامی
دکتر کردی: افتخار کادر درمانی دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز این است که به جای پرداختن به تفریح در کنار خانواده، برای ایجاد محیطی امن و ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیماران تلاش می کنند.

گالری عکس

در این بازدید نوروزی که صبح روز یک شنبه 12 فروردین 97 از بیمارستان های آرش و بهرامی انجام شد، دکتر کردی معاون بین الملل دانشگاه و دکتر احمدی به نمایندگی از ستاد هدایت و معاونت درمان از بخش های اورژانس و ویژه مراکز درمانی یاد شده دیدن کردند.

دکتر کردی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک سال نو، گفت: صادقانه بگویم، من هم پیرو خط مشی خوب رییس محترم دانشگاه و به سیاق سایر اعضای هیئت رییسه، در کنار سایر  همکاران که طبق سنوات گذشته در ایام تعطیلات در نوبت های تعیین شده به بیماران خدمت رسانی می کنند،با هدف تبریک عید و خسته نباشید به این عزیزان در دو بیمارستان جامع بانوان آرش و کودکان بهرامی حضور پیدا کردم.

کادر درمان یکی از افتخاراتش این است که در این ایام بجای پرداختن به استراحت و تفریح در کنار خانواده برای ایجاد محیط امن برای هموطنان خود این وقت را می گذارند تا خدمات درمانی مطلوبی به مراجعین ارائه دهند.

وی در خصوص بیمارستان جامع بانوان آرش گفت: در بعد بانوان نیاز به نگاه و توجه خاص هست و باید فرصت های مدیریتی بیشتری به بانوان در سطح کشور داده شود. ما در حوزه زنان در دید بین المللی به ویژه در بعد درمان و آموزش خوبیم ولی در حوزه مدیریت می توانیم بهتر شویم. خبره شدن در مدیریت نیاز به تمرین دارد و باید به بانوان در کل کشور این فرصت داده شود و قطعا دانشگاه باید در این زمینه پیشرو باشد.

دکتر کردی در ادامه با اشاره به قدمت بیمارستان بهرامی افزود: با توجه به سابقه طولانی این بیمارستان در ارائه خدمات درمانی فوق تخصصی به کودکان در منطقه شرق تهران و  امکانات خوبی که در حال حاضر دارد، اگر چه واقفیم که بیمارستان ها در شرایط کنونی تحت فشار مالی هستند ولی نیاز هست، مسئولین بیمارستان ها به ارتقا در بعد بین الملل هم فکر کنند.گاهی بسیاری از پیشرفت های خوب در شرایط سخت حاصل می شود. ما در معاونت بین الملل دانشگاه آماده همکاری در این زمینه هستیم.با توجه به توانایی های آموزشی و درمانی بیمارستان های دانشگاهی تحت پوشش، چه در بحث پذیرش مهمانان و اساتید بین المللی که می تواند کمک کننده باشد و هم در سطوح بالاتر بحث خواهر خواندگی بیمارستان ها  می توانیم،نسبت به ایجاد تعاملات بین المللی جهت خدمت رسانی درمانی و آموزشی به کشورهای همسایه و سایر کشورها و تبادل اطلاعات در این مسیر برنامه ریزی کنیم. 

توضیح آن که: در این بازدید در بیمارستان آرش دکتر نتاج معاون درمان و در بیمارستان بهرامی دکتر صادقی رییس بیمارستان، بازدید کنندگان را همراهی کردند.

 

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳
تعداد کلیک: ۹۸

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.