اخبار

برگزاری مراسم سپاس از گروه تخصصی رژیم درمانگران دانشگاه در معاونت درمان

برگزاری مراسم سپاس از گروه تخصصی رژیم درمانگران دانشگاه در معاونت درمان
با حضور دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه، از رژیم درمانگران بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه قدردانی شد.

گالری عکس

در این مراسم که روز شنبه 26 اسفند 96 و به پاسداشت 14 مارس روز جهانی رژیم درمانگر، در سالن اجتماعات معاونت درمان دانشگاه برگزار شد. دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه با حضور در جمع رژیم درمانگران بیمارستان های دولتی و خصوصی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران از آنان قدردانی کرد و گفت: از این که توانستم با همه فشردگی هلای کاری پایان سال، در این نشست حضور یابم، بسیار خوشحالم.

وی پس از شنیدن گزارش جامع هادوی کارشناس تغذیه بالینی معاونت درمان، افزود: این آمارها به خوبی با ما سخن می گوید و بیانگر وضعیت فعلی ما در حوزه تغذیه بالینی است. امیدواریم به بهره گیری از این اطلاعات شرایط را کمی بهتر از قبل کنیم. من به دلیل فعالیتم در مراکز درمانی تا حدودی به شرایط حوزه کاری شما واقفم. تغذیه از مهمترین نیازهای فیزیولوزیک انسان است. و این موضوع در مراکز درمانی و در مواجهه با بیماران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.بسیاری از بیماران ما نیاز به مشاوره تغذیه ای دارند.

دکتر رضایی با تاکید بر بحث روز امنیت غذایی گفت: امروزه این موضوع کانون توجه سیاست گذاران حوزه سلامت نیز هست. در بیمارستان ها این مهم به عهده رژیم درمانگران است که امنیت غذایی بیماران را ارزیابی کنند. من بر این باورم که نظارت شما برای بیماران اطمینان بخش است و این مسئولیت خطیری است.

معاون درمان دانشگاه با اشاره به حضور پررنگ بانوان در حوزه تغذیه بالینی دانشگاه گفت: خانمهای باسواد و مطلع در جامعه، موتور محرکه پیشرفت هستند.

وی در پایان از زحمات یکساله دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتبارخشی، هادوی کارشناس تغذیه بالینی معاونت درمان و همچنین تمامی رژیم درمانگران دانشگاه قدردانی کرد و پیشاپیش سال نو را به آن ها تبریک گفت.

عکس و خبر: باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱
تعداد کلیک: ۱۱۹

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.