اخبار

برگزاری مراسم دورهمی پایان سال در معاونت درمان دانشگاه

برگزاری مراسم دورهمی پایان سال در معاونت درمان دانشگاه
جشن پایان سال 96 در معاونت درمان دانشگاه با حضور دکتر رضایی معاون درمان برگزار شد.

گالری عکس

این مراسم روز چهارشنبه 23 اسفند 96 در سالن اجتماعات معاونت درمان، و با برنامه ریزی مسئول فرهنگی معاونت درمان و با همکاری واحدهای روابط عمومی، مالی، امور عمومی و آی تی معاونت درمان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر مهدی رضایی و کارکنان معاونت درمان دانشگاه برگزار شد. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله قرآن مجید توسط دکتر مومنی مدیر داخلی معاونت درمان، معاون درمان دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید و نوروز 97 از تلاش های کارکنان معاونت درمان در این سال قدردانی کرد.

وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع کارکنان معاونت گفت: ما به عنوان یک خانواده باید هر از گاهی جمع شویم و صمیمانه تر با هم صحبت کنیم.شاید این جلسه باید زودتر اتفاق می افتاد ولی مقارن شدن آن با آخرین روزهای سال را به فال نیک می گیریم و امیدواریم در سال 97 با برنامه ریزی امور فرهنگی معاونت، نشست اعضای خانواده نسبتا بزرگ معاونت درمان حداقل به طور فصلی برگزار شود تا با تبادل نظرات و ارائه راهکارهای نوین، بتوانیم بهتر از پیش شویم.

توضیح آن که:  در ادامه کارشناسان معاونت درمان نقطه نظرات خود را در مواردی چون بازدیدهای نظارتی و برخی از مسائل داخلی معاونت بیان کردند.

عکس و خبر: باهو

 

 

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷
تعداد کلیک: ۱۶۵

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.