اخبار

قدردانی ستاد معاونت درمان دانشگاه از کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت بیمارستان‌های تابعه

قدردانی ستاد معاونت درمان دانشگاه از کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت بیمارستان‌های تابعه
رئیس و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات سلامت حوزه درمان به نمایندگی از سوی معاون درمان دانشگاه با حضور در بیمارستان‌های دولتی تابعه ضمن گرامیداشت هفته جهانی فناوری اطلاعات سلامت از تمامی فعالان این حوزه قدردانی کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، چهارشنبه 21 آبان 1399 دکتر محبوبه میرزایی رئیس آمار و فناوری اطلاعات سلامت حوزه درمان دانشگاه به همراهی کارشناسان این گروه در هفته جهانی فناوری اطلاعات سلامت با حضور در بیمارستان‌های دانشگاهی پیام تبریک و قدردانی دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه را به فعالان عرصه فناوری اطلاعات سلامت بیمارستان‌ها ابلاغ و با اهدای شاخه گلی از زحمات و تلاش‌های خالصانه ایشان به‌ویژه در پاندمی کرونا تشکر کردند.
دکتر میرزایی در حاشیه این دیدارها گفت: 6 تا 12 نوامبر هرسال به‌عنوان هفته جهانی فناوری اطلاعات سلامت نام‌گذاری شده است. اهمیت ثبت و تجمیع دقیق داده‌ها بیماران، به‌روزرسانی مداوم آن‌ها، تحلیل منطقی و بهره‌گیری از اطلاعات صحیح منتج از آن‌ها در سیاست‌گذاری‌های عرصه سلامت برای مدیریت بهتر منابع، هزینه‌ها و درآمدهای بیمارستانی، ایجاد و تقویت فرصت‌های توسعه‌ای و درنهایت ارائه خدمات باکیفیت به بیماران بسیار کمک‌کننده است. ازاین‌رو گسترش این حوزه و رفع چالش‌های آن‌یکی از سیاست‌های مهم دانشگاه و ستاد معاونت درمان است.
وی در ادامه ضمن گرامیداشت این هفته افزود: نقش همکاران ما در واحدهای پذیرش، مدارک پزشکی، آمار و کدگذاری برای ارائه بهتر خدمات به بیماران در بدو ورود به بیمارستان‌ها، شکل¬گیری اطلاعات باکیفیت در حوزه درمان دانشگاه و پشتیبانی از تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی‌های مدیریتی به‌ویژه در دوره مواجهه با همه‌گیری کووید-19 بسیار مهم و حیاتی است. من به نمایندگی از معاونت درمان دانشگاه و مدیریت تعالی بالینی و امور بیمارستان‌ها از زحمات یکایک ایشان قدردانی می‌کنم و خداقوت می‌گویم. امیدوارم به لطف خدا همواره سلامت باشند.

خبرنگار: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۲۳:۲۴
تعداد کلیک: ۸۰

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500