اخبار

قدردانی از پرتوکاران مرکز تصویربرداری پزشکی بیمارستان شریعتی با حضور نمایندگان معاونت درمان دانشگاه

قدردانی از پرتوکاران مرکز تصویربرداری پزشکی بیمارستان شریعتی با حضور نمایندگان معاونت درمان دانشگاه
دکتر مهرداد احمدی مدیر نظارت و اعتباربخشی بیمارستان‌ها و دکتر صفدر زارع رئیس واحد پرتوهای معاونت درمان با حضور در مرکز تصویربرداری بیمارستان شریعتی ضمن گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی، پیام تبریک معاون درمان دانشگاه را اعلام و از زحمات فعالان این حوزه قدردانی کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، شنبه 17 آبان 1399، دکتر مهرداد احمدی مدیر نظارت و اعتباربخشی بیمارستان‌ها و دکتر صفدر زارع رئیس واحد پرتوهای معاونت درمان به مناسبت هشتم نوامبر سالروز کشف اشعه ایکس و روز جهانی رادیولوژی به نمایندگی از ستاد معاون درمان و به‌صورت نمادین با حضور در جمع پرتوکاران مرکز تصویربرداری بیمارستان شریعتی ضمن گرامیداشت این روز پیام تبریک دکتر سید فرشاد علامه را به فعالان این حوزه اعلام و از زحمات ایشان با اهدای لوح سپاسی قدردانی کردند.
دکتر سعید رضا مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی در این مراسم بابیان این نکته که در خط مقدم مبارزه با کرونا، همه همکاران بیمارستانی در کنار هم بی‌وقفه در تلاش‌اند، افزود: بار زیادی بر دوش همه است و این روزها به هر نقطه از بیمارستان می‌رویم عزیزانی هستند که با همه تلاشی که می‌کنند به‌خوبی دیده نمی‌شوند. همکاران محترم رادیولوژیست هم بدون هیچ چالشی در تمام این مدت زحمت‌کشیده‌اند و من از زحمات همه پرتوکاران بیمارستان شریعتی متشکرم و امیدوارم سلامت باشند. سرمایه اصلی بیمارستان‌ها شما هستید و نه این دستگاه‌ها، مراقب خودتان باشید تا این مرحله را به‌خوبی باهم پشت سر بگذاریم.
دکتر احمدی ضمن تشکر از زحمات دلسوزانه تمامی همکاران بیمارستانی در 9 ماه اخیر گفت: حضور ما امروز برای تشکر و تقدیر از گروه محترم تصویربرداری پزشکی بیمارستان شریعتی و تمامی پرتوکاران دانشگاه به نمایندگی از ستاد معاونت درمان است و برای همه شما آرزوی سلامتی داریم.
دکتر محمدرضا جعفری مدیر درمان بیمارستان شریعتی نیز در ادامه با آرزوی سلامتی برای اعضای گروه تصویربرداری پزشکی این مرکز به ایشان که با تمام توان در بحران کووید 19 به تیم مدیریت و کادر درمانی این مرکز کمک کرده‌اند خداقوت گفت.
دکتر امید قائمی رئیس بخش تصویربرداری پزشکی بیمارستان شریعتی با تبریک روز جهانی رادیولوژی گفت: در بحران کرونا همه کادر درمانی کشور درگیر شدند و جامعه تصویربرداری پزشکی هم از این موضوع جدا نبود. با توجه به این‌که ارگان اصلی درگیر در بیماری کرونا ریه است فشار زیادی روی مجموعه رادیولوژی است و عزیزان زیادی را در کشور ازدست‌داده‌ایم. بااین‌همه خوشحالیم که در مسیر مبارزه با سایر کادر درمانی همراه بودیم. همواره تلاشمان این است بتوانیم فشار را از روی مدیران و سایر همکاران در بیمارستان بکاهیم. امیدواریم جشن بعدی روز رادیولوژی در شرایط ایمن‌تر و به‌دوراز بحران کرونا باشد.

خبرنگار: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۱۱
تعداد کلیک: ۹۷

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500