اخبار

جلسه مدیریت امور پرستاری دانشگاه با مدیران پرستاری بیمارستان‌های خصوصی با حضور معاون درمان دانشگاه

جلسه مدیریت امور پرستاری دانشگاه با مدیران پرستاری بیمارستان‌های خصوصی با حضور معاون درمان دانشگاه
دکتر سید فرشاد علامه در جلسه مدیران پرستاری بیمارستان‌های خصوصی هدف از نظارت‌ها و پیگیری‌های ستاد معاونت درمان را اصلاح فرآیندهای درمانی و کمک به ارائه خدمات بهتر به بیماران در مراکز خصوصی تابعه خواند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، دوشنبه 24 مهر 1399 با حضور دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان و سیمین رنجبران مدیر امور پرستاری دانشگاه جلسه‌ای با مدیران پرستاری بیمارستان‌های خصوصی تحت پوشش برگزار شد.
دکتر علامه در این جلسه هدف از نظارت‌ها و پیگیری‌های ستاد معاونت درمان را اصلاح فرآیندهای درمانی و کمک به ارائه خدمات بهتر به بیماران در مراکز خصوصی تابعه خواند و بر تعامل بیشتر بیمارستان‌های خصوصی با ستاد معاونت درمان تأکید کرد.
معاون درمان همچنین با اشاره به بار مراجعه بیماران مبتلابه کرونا در بیمارستان‌های دولتی در بحران اخیر و آغاز فصول سرد سال افزود: ضروری است بیمارستان‌های خصوصی نیز در کنار مراکز دولتی ریفرال بخشی از مسئولیت مراقبت‌های درمانی بیماران کووید 19 را عهده‌دار شوند تا به‌خوبی این بحران را پشت سر بگذاریم.
وی در ادامه بر اهمیت تشکیل کلینیکال اودیت (Clinical Audit) در بیمارستان های خصوصی تأکید کرد و گفت: تیم‌های نظارتی معاونت درمان آمادگی همکاری و ارائه آموزش‌های موردنیاز به کادر درمانی مراکز خصوصی تابعه را دارند. نیاز است ارتباط میان کادر پرستاری و درمانی مراکز خصوصی با واحدهای ستادی بیش‌ازپیش تقویت شود و برای این مهم با توجه به شرایط کرونا زیرساخت‌های مجازی مناسبی اعم از (شبکه مجازی درمان دانشگاه به نشانی http://www.ssn.tritapp.net/sn/tumstreatment، شبکه اینستاگرام معاونت درمان با عنوان tums.treatment و سایت این معاونت به نشانی http://www.darman.tums.ac.ir) طراحی و در دسترس مخاطبان قرار دارد.
سیمین رنجبران نیز در این جلسه بر اهمیت ارتباط مستمر کادر پرستاری بیمارستان‌های خصوصی با مدیریت پرستاری دانشگاه تأکید کرد.
توضیح این‌که: در این جلسه پریوش آجودانی مسئول نیروی انسانی مدیریت پرستاری دانشگاه در خصوص به‌کارگیری نیروهای بیهوشی و اتاق عمل در بخش‌ها در شرایط بحران کرونا توضیحاتی داد و دکتر زهرا ایمانیان کارشناس کنترل کیفیت خدمات پرستاری این مدیریت نیز در مورد نحوه ارزیابی 360 درجه صلاحیت و مهارت‌های ارتباطی کادر پرستاری صحبت کرد.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳
تعداد کلیک: ۴۳

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500