اخبار

پیام تسلیت مدیر امور پرستاری دانشگاه به مناسبت شهادت مدافع سلامت فرحناز حسنی آذر از پرستاران پرتلاش بیمارستان شریعتی

پیام تسلیت مدیر امور پرستاری دانشگاه به مناسبت شهادت مدافع سلامت فرحناز حسنی آذر از پرستاران پرتلاش بیمارستان شریعتی
سیمین رنجبران با حضور در مراسم خاک‌سپاری شهید مدافع سلامت فرحناز حسنی آذر این واقعه جان‌گداز را به رئیس محترم دانشگاه، کادر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌ویژه همکاران بیمارستان شریعتی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، سیمین رنجبران با حضور در مراسم خاک‌سپاری شهید مدافع سلامت فرحناز حسنی آذر که روز یک‌شنبه 30 تیر 1399 در محل قطعه شهدای بهشت‌زهرای تهران برگزار شد، در پیامی این واقعه جان‌گداز را به رئیس محترم دانشگاه، کادر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌ویژه همکاران بیمارستان شریعتی تبریک و تسلیت گفت. متن این پیام را در ادامه بخوانید:

حسنی   
انَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعون
شهادت مظلومانه مدافع سلامت سرکار خانم فرحناز حسنی آذر که از پرستاران فداکار و ایثارگر بیمارستان شریعتی بود قلب همه ما را دچار حزن و اندوهی بیکران کرد.
بر خود می‌دانم که وصال حق و عروج عاشقانه همکار عزیزم در مسیر ارائه مراقبت‌های دلسوزانه پرستاری به بیماران را به روح بزرگش تبریک و غم فقدان جان‌گدازش در میان خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران را به رئیس محترم دانشگاه، خانواده گران‌قدرش، کادر پرستاری به‌ویژه همکاران داغدار بیمارستان شریعتی تسلیت بگویم و از خدای مهربان برای آن یار سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جزیل خواهانم.

سیمین رنجبران
مدیر امور پرستاری دانشگاه


روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
تعداد کلیک: ۲۲۵

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500