اخبار

بازدید نوروزی مسئولان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران

بازدید نوروزی مسئولان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران
بازدید شبانه معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان سینا/دکتر جان بابایی در بازدید نوروزی از بیمارستان سینا گفت: این حس انسان‌دوستی و فداکاری بزرگ کادر درمانی کشور در بحران کرونا پس از جنگ بی‌سابقه است.

گالری عکس 

یکشنبه‌شب 3 فروردین 99، دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، دکتر محمدتقی طالبیان رئیس دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان و دکتر جمشید کرمانچی مشاور امور بیماری‌های معاونت درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه از بخش‌های تریاژ، اورژانس، تصویربرداری، بستری و ICU بیماران مبتلا به کرونای و اورژانس ترومای بیمارستان سینا بازدید و از نزدیک با پزشکان، کادر پرستاری و بیماران این مرکز گفت‌وگو کرد.
معاون درمان وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: من ضمن خدا قوت به همه همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی تهران عید مبعث و آغاز سال نو را تبریک می‌گویم. در بازدیدهایی که روز دوم و سوم فروردین از بیمارستان‌های امام خمینی (ره)، امیراعلم و سینا داشتیم خوشبختانه اقدامات خوب و باارزشی در تمامی بخش‌های مربوط به کرونا و مراقبت از بیماران در آن‌ها به بهترین شکل ممکن در حال انجام است.
وی در ادامه با اشاره به حس انسان‌دوستی و فداکاری بزرگ کادر درمانی کشور در بحران کرونا گفت: حقیقتاً این اتفاق پس از جنگ بی‌سابقه است. من در این بازدیدها شاهد این هستم که همکاران ما باانگیزه بسیار بالا به بیماران خدمت می‌دهند و همه مردم راضی هستند. انشاءلله خداوند اجر تلاش‌های دلسوزانه این عزیزان را به ایشان عنایت کند.

خبرنگار: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴
تعداد کلیک: ۱۴۵

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500