اخبار

بازدید نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های تابعه خدمت دهنده کرونا

بازدید نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های تابعه خدمت دهنده کرونا
بازدید نوروزی جانشین رئیس دانشگاه به همراه معاون درمان از بیمارستان های ضیائیان و بهارلو دکتر همایون امینی در بازدید از بیمارستانهای ضیاییان و بهارلو ضمن تبریک سال جدید، از تلاش دلسوزانه مدیران و کارکنان این مراکز در خدمت دهی به بیماران کرونا قدردانی کرد.

گالری عکس ضیاییان

گالری عکس بهارلو

دکتر همایون امینی جانشین و مشاور رئیس دانشگاه، شنبه 2 فروردین 1398 به همراه دکتر مهدی رضایی معاون درمان، دکتر علیرضا پارساپور مدیر روابط عمومی و دکتر جلال سعیدپور مدیر هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد دانشگاه با حضور در بخش های اورژانس و بستری و ICU بثیمارستان های ضیائیان و بهارلو ضمن تبریک سال جدید از تلاش دلسوزانه مدیران و کارکنان این مراکز در خدمت دهی به بیماران کرونا قدردانی کرد.
وی با اشاره به این نکته که، این مراکز از نظر تعداد اعضای هیئت علمی نسبت به سایر بیمارستان های تابعه خدمت دهنده در کرونا محدودیت بیشتری دارند افزود: اگرچه قابلیت های بیمارستان ها از نظر نیروی انسانی ،تعداد هیئت علمی و تجهیزات متفاوت است ولی هر 6 مرکز خدمت دهنده کرونای دانشگاه ( مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، شریعتی، امیراعلم، سینا، ضیاییان و بهارلو ) با توام قوا ایستاده اند. در این میان دو بیمارستان ضیاییان و بهارلو فداکارانه و بدون توجه به محدودیت های موجود از ابتدای بحران کرونا تمام ظرفیت خود را به کار بسته و در حال خدمت دهی به بیماران مبتلا به کرونا هستند. من به همه مدیران، تیم درمانی و کارکنان این مراکز از طرف رییس و سایر اعضای هیئت رئیسه دانشگاه خداقوت می گویم.
جانشین رئیس دانشگاه در این بازدید همچنین با پزشکان، پرستاران و بیماران این بخش ها از نزدیک گفت و گو کرد و مشکلاتشان را جویا شد.
توضیح این که: دکتر ناطقی رئیس، دکتر بهنوش معاون درمان، پناهی مدیر و قاضی مترون بیمارستان بهارلو و دکتر اقبالی جانشین رئیس و جمعی از مسئولان بیمارستان ضیاییان بازدید کنندگان را همراهی کردند.

خبرنگار: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۰۷
تعداد کلیک: ۲۹۶

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500