اخبار

برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا به‌صورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت

برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا به‌صورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت
با حضور مدیر امور پرستاری دانشگاه و جمعی از مدیران و کارشناسان پرستاری بیمارستان‌های تابعه و معاونت درمان جلسه کشوری مقابله با کورونا ویروس برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه کشوری با مدیریت و هماهنگی معاونت پرستاری وزارت بهداشت و به‌صورت کنفرانس ویدیویی شنبه 19 بهمن 98 با حضور دکتر شکوه ورعی مدیر پرستاری دانشگاه، زینب شهپری، معصومه صفرنیا و فاطمه میربازغ کارشناسان مدیریت امور پرستاری معاونت درمان، مدیران پرستاری،سوپروایزران آموزشی، آموزش به بیمار، کنترل عفونت و پرستاران عضو تیم مدیریت بحران حوادث و بلایای بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه در سالن اجتماعات معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.
 دکتر ورعی پیش از آغاز این جلسه در خصوص مصوبات کمیته دانشگاهی کنترل عفونت معاونت درمان دانشگاه توضیحاتی داد.
در ادامه، دکتر حضرتی در این جلسه با تبریک ایام‌الله دهه مبارکه فجر بر ضرورت تشکیل کمیته کنترل عفونت دانشگاهی برای اجرای برنامه عملیاتی مبتنی بر دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص کرونا ویروس تاکید کرد و گفت: طی هفته جاری تدوین برنامه استراتژی عملیاتی در معاونت پرستاری در دستور کار قرار می‌گیرد و از همه همکاران درخواست داریم که نظرات و پیشنهاد‌های خود در این خصوص را اعلام کنند تا در  دستورالعمل ابلاغی مدنظر قرار گیرد.
دکتر رضایی کارشناس بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت نکاتی را در رابطه با نحوه پیشگیری و کنترل ویروس کرونا بیان کرد.
سپس مستوفیان کارشناس کنترل عفونت وزارت بهداشت در مورد احتیاطات لازم و دستورالعمل نحوه برخورد با بیمار مبتلا به کرونا توضیحاتی داد.
در پایان هادی پور کارشناس کنترل عفونت دانشگاه نیز توضیحاتی را در رابطه با دستورالعمل و پروتکل دانشگاه در رابطه با شیوع ویروس کرونا ارائه کرد.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶
تعداد کلیک: ۴۶۰

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500