اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی آشنایی و کارشناسی خرید دستگاه های اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی در معاونت درمان دانشگاه

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی آشنایی و کارشناسی خرید دستگاه های اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی در معاونت درمان دانشگاه
اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان دانشگاه، دوره آموزشی خرید تخصصی دستگاه های اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی را با امتیاز بازآموزی برگزار کرد.

گالری عکس

کلاس یک روزه آشنایی و کارشناسی خرید دستگاه های اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی 23 مهر 987 با حضور مهندس محمد حسین درویش رئیس اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان دانشگاه، مهندس مهسا فرشاد کارشناس تجهیزات پزشکی معاونت درمان و مسئول برگزاری این دوره، مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی بیمارستان های تابعه، ستاد دانشگاه و معاونت درمان در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.
مهندس درویش ، رئیس اداره تجهیزات پزشکی با اشاره به ضرورت برگزاری این کارگاه گفت: آموزش و به روز رسانی دانش نیروی انسانی متخصص سبب می شود تا افراد بتوانند متناسب با ورود تکنولوژی های نوین پزشکی، تغییرات سازمانی و محیطی، به طور موثر فعالیت هایشان را رو به جلو برنامه ریزی و اجرا کنند.
وی افزود: پیشرفت های فناوری، استفاده از روش های علمی در تصمیم گیری خرید تجهیزات پزشکی را ضروری کرده است. آموزش میتواند با افزایش آگاهی مسئولان تجهیزات پزشکی مراکز درمانی، تاثیر مثبتی در خرید تجهیزات پزشکی بگذارد. با توجه به تعداد بالای این دستگاه ها در ایران اطلاع و آگاهی از پارامترهای مورد نیاز و عملکرد صحیح و ایمن این دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
مهندس فرشاد هدف از برگزاری این دوره تخصصی را ارتقاء دانش فنی کارشناسان مربوطه در مراکز تحت پوشش دانشگاه خواند و افزود: در این کارگاه یک روزه آموزشی، مهندس موثق کارشناس علمی در حوزه تخصصی اولتراسوند در مورد استانداردهای بین المللی دستگاه های اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی توضیح داد.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸
تعداد کلیک: ۲۴۰

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500