اخبار

برگزاری آخرین نشست معاون درمان دانشگاه با مدیران و کارشناسان این معاونت در روزهای پایانی سال 1397

برگزاری آخرین نشست معاون درمان دانشگاه با مدیران و کارشناسان این معاونت در روزهای پایانی سال 1397
دکتر رضایی در جلسه پایانی همکاران معاونت درمان گفت: دستاوردهای معاونت درمان، حاصل دسترنج و زحمات فکری و حضور مستمر کارشناسان این معاونت در واحدهای مختلف است که ما آن را در سطوح وزارتخانه و دانشگاه عرضه می کنیم.

گالری عکس

این جلسه روز یک شنبه 26 اسفند 97 با حضور معاون درمان، مدیران و کارشناسان معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.
دکتر رضایی در این جلسه ضمن تبریک میلاد امام محمد تقی و امام علی علیه السلام گفت: حقیقتا خوشحالم که در خدمت کسانی هستم که در حوزه تخصصی درمان دانشگاه حرف های زیادی برای گفتن دارند و حاصل تلاش کارشناسان خبره این معاونت در بخش های مختلف موجب موفقیت های شایانی در سطح ملی و دانشگاه شده است.
وی هدف از این نشست را قدردانی از مدیران و کارشناسان معاونت درمان دانشگاه خواند و افزود: به رسم سال های قبل امسال هم گردهم آمدیم تا به شما خداقوت بگوییم و از زحمات یکساله شما عزیزان در پیشبرد اهداف حوزه درمان دانشگاه قدردانی کنیم. دستاوردهای معاونت درمان، حاصل دسترنج و زحمات فکری و حضور مستمر شما در واحدهای مختلف است که ما آن را به نمایندگی از سوی شما در سطوح وزارتخانه و دانشگاه عرضه می کنیم.
معاون درمان با اشاره به فشار کاری حوزه درمان دانشگاه در سال 97، گفت: خوشبختانه معدل عملکرد ما در معاونت درمان هم از سوی وزارت بهداشت و هم دانشگاه معدل خوبی بوده و قابل دفاع است. البته اعتقاد من این است که همواره می توان بهتر از پیش بود و با همین نیت به استقبال سال جدید می رویم.
دکتر رضایی در ادامه ضمن قدردانی از همکارانی که در سال 97 در این معاونت بازنشسته شدند گفت: سختی ها و تلاطم های زمانه را در کنار هم با  توکل به خدا پشت سر می گذاریم و نگران شرایط سخت تر نیستیم. و این آمادگی را داریم که مصمم تر از قبل در راه آبادانی کشور عزیزمان ایران و حوزه درمان دانشگاه  گام های رو به جلو برداریم.
وی در ادامه با تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید و عید نوروز، از همه مدیران و کارشناسان معاونت درمان خواست تا با استفاده ایام تعطیل، سفری برای خود تدارک ببینند و افزود: من در ایام نوروز دیدن طبیعت زیبای ایران را و به عبارتی بوم گردی را ترجیح می دهم و سری به روستاهای بکر اقصی نقاط کشور می زنم.
معاون درمان دانشگاه تعجیل در رانندگی را بزرگترین آفت کشور به ویژه در ایام نوروز خواند و از همه خواست تا با آرامش در رانندگی در حفظ سلامت خود و دیگران بکوشند.
توضیح آن که در این مراسم به بازنشستگان این معاونت هدایا و لوح سپاسی اهدا شد.
خبرنگار و عکاس: نجمه باهو


روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۵۰
تعداد کلیک: ۳۴۰

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500