اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات آموزش و توانمندسازی کارکنان پرستاری

برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات  آموزش و توانمندسازی کارکنان پرستاری
با حضور دکتر شکوه ورعی سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه، جلسه ای با سوپروایزران آموزشی بیمارستان های تابعه به منظور بررسی مشکلات آموزش ضمن خدمت کارکنان پرستاری در معاونت درمان برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه، روز یکشنبه 17 تیر 97 در سالن اجتماعات معاونت درمان و با حضور سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه، کارشناسان مسئول کنترل کیفی و آموزش مدیریت امور پرستاری و سوپروایزران آموزشی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا، دکتر ورعی با اشاره به موضوع این جلسه گفت: از اهداف مهم آموزش  ضمن خدمت در راستای ارتقاء دانش و مهارت کارکنان است، که نتیجه مستقیم آن بر ارائه خدمات درمانی به بیماران و افزایش رضایتمندی در آنان موثر است.
در ادامه شصتی کارشناس مسئول آموزش ضمن قدردانی از عملکرد سوپروایزران آموزشی مراکز تابعه در سالهای گذشته، گزارشی از شاخص های آموزش سال 96 به تفکیک بیمارستانها ارائه کرد.  توضیح آن که: در پایان سوپروایزرهای آموزشی مراکز تابعه در این جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و چالشهای مربوط به توانمندسازی در حوزه پرستاری دانشگاه همچون: عدم اختصاص بودجه کافی به آموزش، بی انگیزه بودن کارکنان جهت مشارکت، کمبود نیروی انسانی و هر یک از بیمارستان های تابعه پرداختند.

عکس و خبر: باهو

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
تعداد کلیک: ۱۵۲

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه تهران می‌باشد.